ımtas 350

Yapılan her iş pahalıdır ama bilinçsiz yapılan her iş çok daha pahalı sonuç verir.

Galeri

Hakkımızda

Kuruluş 1967

57

Yıldır Gururla

EKŞIOGLU IMTAŞ

GEÇMİŞTEN BUGÜNE

Ekşioğlu İnşaat 1967 senesinde İmdat Ekşi tarafından kurulmuş ve ata mesleği olan inşaat faaliyetlerine başlamıştır. 1967 yılından İmdat Ekşi’nin vefatına 1993 yılına kadar Ekşioğlu İnşaat İstanbul ilinin en prestijli semtlerinde yüzlerce konut ve iş yeri projelerine imza atmıştır. 1993 yılında 2. kuşak olan çocukları Ekşioğlu Imtaş inşaat şirketini kurarak inşaat faaliyetlerine kaldığı yerden yeniden başlamışlardır. 1993 yılından 2021 yılına kadar İstanbul ilinin en nezih semtlerinde Düzce ili ve yurt dışı Libya ve Sudan’da binalar, konut, iş yerleri ve siteler olmak üzere çok sayıda projeye imza atmışlardır. Devam etmekte olan dört ayrı projemizi sürdürmekteyiz.

EKŞİOGLU İMTAŞ

VİZYONUMUZ

Hem geçmişten gelen deneyimlerle hem de dünyada konumuzla ilgili tüm gelişmeleri günü gününe takip ederek ve kendimizi güncelleyerek yaptığımız her işte istek ve heyecanımızı sürdürmekteyiz.

Bir projeyi sonuçlandırmak, o mekanlarda yaşamını sürdürecek insanlara yeni inşa edilmiş lüks ve konforlu mekanlar vermek ve o projeyi üstlenen yüklenici firmaya maddi kazanç sağlayacak bir iş algısından çok daha öteye gitmelidir. Her konuda doğayı ve çevreyi korumak geri dönüşümle doğaya zarar vermeden tasarruf sağlama doğrultusunda gerek proje tasarım ekibi, gerekse inşa sırasındaki malzeme seçimleri ve uygulama ekiplerinin kalifiye olmaları ve kalitelerine dikkat edilerek çok büyük özenle seçilerek belirlenir ve uygulanır.

MİSYONUMUZ

Başarılı ve köklü yapımızın Ekşioğlu Imtaş Inşaat’ın temeli tüm insanlığa, özellikle ülkemize ve Türk insanına karşı duyduğumuz sorumluluklarımız doğrultusundadır. Sürekli yenilikçi olduğumuz ve her yapılan projede sadece kendimizi değil, proje ortaklarımızı, çalışanlarımızı, hatta tüm ülkemizin yararını ve gelişimine katkıyı temel almaktayız.

Dünya markası olma yolunda ülkemizde ve yurt dışında çağdaş en kaliteli konut projelerini üretmeye çalışıyoruz.

Yapılan her iş pahalıdır ama bilinçsiz yapılan her iş çok daha pahalı sonuç verir.

Bu yaklaşımla her yaptığımız işi bilime ve etik değerlere dayandırıyoruz. Bu vizyonumuz doğrultusunda yeşil bina kavramıyla yola çıkarak LEED sertifikasyon sürecinde tüm inşaatın başlangıcından bitişine kadar uluslararası düzeyde binalarımızı derecelendiriyoruz.

icon-09
0 K
Completed Projects
icon-06
0 %
Satisfied Clients
icon-13
0 M
Monthly Revenue
icon-07
0 +
Awards Won

Mutlu Müşteriler

Bizim İçin Ne Söylediler

Gerçekten işinizi hakkıyla yapmışsınız. Sizden ev aldığım için pişman değilim. Yaptığınız işin her detayında alın teri var.

Cengiz Bey
Bankacı

"Evimizi teslim aldık ve sözleşmeyi imzaladığımızdan bugüne kadar o hassas profesyonelliği hep hissettik. Ekşioğlu imtaş çalışanlarına teşekkürler ve tebrikler. Allah mahcup etmesin. ."

Ahmet Bey
Mühendis

"Dün evimi teslim aldım. Her şey mükemmel şekilde yapılmış hiçbir kusur bulamadım bize ne söyleniyorsa ne gösterildiyse tamamen aynı şekilde yapılmış. Kafamıza ne takıldıysa danıştığımız her sorumuza bize cevap veren satış danışmamıza çok teşekkürlerimi iletirim.

Levent Bey
İşletmeci

"Lokasyon, malzeme, işçilik birinci sınıf. Ben özellikle projeyi çizen mimarı sonra da bu projeye hayat veren patrondan işçiye herkesi tebrik ederim. Herşey mükemmel derecesinde olmuş "

Leyla Hanım
Bankacı