Devam Eden Projeler

İMTAŞ RESIDENCE

MİMARİ TASARIM

Mimari planlarımızda İŞLEVSELLİĞİ, ESTETİĞİ ve İNSAN YAŞAMINDAKİ TÜM DÖNEMLERİ göz önüne alarak MİMARİ TASARIMI bir arada sunan çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır.
. Aşağıda belirttiğimiz özelliklerde proje tasarımları yapılmıştır.
. Üst düzey temel altı drenaj ve izolasyonu büyük depremlere dayanabilecek statik proje yüksek kalite C 50 beton 550 ton nervürlü çelik demiri ile donatı
. Enerji tasarrufu su kaynağı ısı ses yalıtımları ile yeşil bina
. Özel cephe tasarımı
. İç mekanlarda dünya markaları ile mimarlarımızın özel tasarımları
. Sergi salonu gibi otopark
. Çok özel tasarımlı apartman girişi

   Akıllı Ev Sistemi (Otomasyon): Bina ana girişi güvenliği ve her bağımsız daire arasında görüntülü görüşme sağlanacaktır. Binanın bahçe ve garajdaki kamera sistemiyle güvenlik kontrollerini evde veya dışarıda uzaktan izlemeyle görüntüleyebileceklerdir. Apartman sakinlerinin yüz tanıma ve araç plaka tanıma sistemi olacaktır. Mul-T-Lock Interra akıllı ev sistemi ile doğalgaz güvenlik kontrolü, elektrik ve panjurları açılıp kapanması İnternet aracılığı ile uzaktan, cep telefonlarından yönetebileceklerdir. Yangın, su ve hırsız alarm sistemlerinin dedektörleri mevcut olacaktır.
   ASANSÖR: Bina sakinlerinin genel sirkülasyonunu ve konforunu düşünerek on kişilik sessiz çalışan, çift hız seviyeli ve kademeli kabin içi özel tasarlanmış paslanmaz ve duvar kadife döşemeli granit zemin döşemeli, Schindler veya Mitsubishi marka asansör yapılacaktır.
   DAİRE GİRİŞ KAPILARI: Tüm daire giriş kapılan ve yangın kaçış kapıları çok özel üretim yapılacaktır. Kurşun geçirmez, kopyası yapılamayan kilit sistemi, parmak izi veya kumandalı sistem olacaktır. Kale STİLDOOR marka veya özel tasarlanmış İsrail tasarımlı Multiloc sistemli çelik kapı olacaktır.
   DAİRE İÇ KAPILARI: Tüm iç oda kapıları İndoor life marka veya mimarı özel tasarım Rotta masif el yapımı özel kapılar olacaktır. İç mekan kapı kilitleri Hafele marka olacaktır.
   ZEMİN KAPLAMALAR: İç mekan zemin kaplamaları isteğe bağlı olarak ekstra kalite doğal mermer veya İspanyol Apariçi marka porselen seramik döşenecektir. Salon ve tüm oda zeminleri 1. sınıf kalite lam ine İroko İtalyan Gazzotti pronto parquet çeşitleriyle döşenecektir.
   DIŞ DOĞRAMALAR: Dış doğramalar ve panjurlar Çuhadaroğlu veya Schuco marka alüminyum İtalyan Nice motorlu uzaktan kumandalı panjur olacaktır. Camlar, ses ve ısı yalıtımını tam sağlamak için !amine ve konfor ısıcam olacaktır.
   DIŞ CEPHE: Naos Mimarlık tarafından yapılan tasarımlar doğrultusunda binanın tüm cephelerine prekast giydirilecektir. Gerek dikey gerekse yatay tüm birimler ek olmadan yerine göre özel üretilip monte edilecektir. Cephede ek görünmeyecektir. Tüm korkuluklar proje tasarımındaki motiflerle 14 mm sac ile lazer kesim yapılarak sıcak galvaniz kaplanarak boyanacak ve yerlerine monte edilecektir. Korkuluk üst küpeşteleri iroko masif ahşap küpeşteleri yapılacaktır.
   MUTFAK VE BANYO DOLAPLARI : Scavolini İtalyan markası extra kalite olacaktır. Gaggenau veya Miele marka Alınan malı mutfak ankastre cihazları olacaktır.

MİMARİ TASARIM

İŞLEVSELLİĞİ, ESTETİĞİ ve İNSAN YAŞAMINDAKİ TÜM DÖNEMLERİ göz önüne alarak MİMARİ TASARIMI bir arada sunan çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır

Katman 1

GÜVENLİK

7GÜN 24 SAAT PROFESYONEL GÜVENLİK HİZMETİ

Katman 2

KURU TEMİZLEME

HAFTADA BİR GÜN KURU TEMİZLEME HİZMETİ

Katman 3

KUAFÖR

BAY VE BAYAN KUAFÖR SALONU HİZMETİNİZDE

Katman 4

ARAÇ YIKAMA

APARTMAN GÖREVLİSİ SERVİS HİZMETLERİ VE ARAÇ YIKAMA HİZMETİ

Katman 5

SPOR

SİZLER İÇİN BAY VE BAYAN SPOR HOCASI

Katman 6

YEŞİL ENERJİ

GÜNEŞ ENERJİSİ SAYESİNDE ELEKTRIK KULLANIMDA TASARRUF SAĞLANACAKTIR

Katman 8

YEŞİL

ZENGİN BOTANİK BAHÇE İLE RAHAT BİR NEFES ALACAKSINIZ

Katman 7

SAĞLAMLIK

550 TON NERVÜRLÜ ÇELİK DEMİRDONATI C-50 BETON KALİTESİYLE GÜVENDESİNİZ

Katman 9

SU TASARRUFU

ÇATI VE TEMELALTI SULARI DEPOLANIP BOTANİK BAHÇENİZ İÇİN SU TASARRUFU SAĞLANACAK

Katman 10

YEŞİL BİNA SERTİFİKASI

LEED yeşil bina sertifikası Türkiye ve Dünya'da en fazla tercih edilen çevre dostu bina derecelendirme sistemidir.

Katman 11

DOĞAL SU

220 m DERİNLİKTEN İÇME SUYU KALİTESİNDE SONDAJLA SU ÇIKARTILIP ARITMA YAPILARAK BİNANIN KULLANIMINA SUNULACAK

Sizleri Satış Ofisimize Bekleriz

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No:245 Kadıköy İSTANBUL