ımtas 350

Yapılan her iş pahalıdır ama bilinçsiz yapılan her iş çok daha pahalı sonuç verir.

Galeri

Tüm Projelerimiz

ÇAMLICA OSMANLI KONAKLARI

Bitmiş Projeler

Acıbadem 92-94-96

Bitmiş Projeler

İMTAŞ RESIDENCE

Devam Eden Projeler

Acıbadem 160

Bitmiş Projeler

Acıbadem 124

Bitmiş Projeler

Acıbadem 143

Bitmiş Projeler

Acıbadem 85

Bitmiş Projeler

Acıbadem İmtaş Sitesi

Bitmiş Projeler

Acıbadem 55-57-59

Bitmiş Projeler

Acıbadem 166

Bitmiş Projeler

Kuruluş 1967

54

Yıldır Gururla

EKŞIOGLU IMTAŞ

GEÇMİŞTEN BUGÜNE

Ekşioğlu İnşaat 1967 senesinde İmdat Ekşi tarafından kurulmuş ve ata mesleği olan inşaat faaliyetlerine başlamıştır. 1967 yılından İmdat Ekşi’nin vefatına 1993 yılına kadar Ekşioğlu İnşaat İstanbul ilinin en prestijli semtlerinde yüzlerce konut ve iş yeri projelerine imza atmıştır. 1993 yılında 2. kuşak olan çocukları Ekşioğlu Imtaş inşaat şirketini kurarak inşaat faaliyetlerine kaldığı yerden yeniden başlamışlardır. 1993 yılından 2021 yılına kadar İstanbul ilinin en nezih semtlerinde Düzce ili ve yurt dışı Libya ve Sudan’da binalar, konut, iş yerleri ve siteler olmak üzere çok sayıda projeye imza atmışlardır. Devam etmekte olan dört ayrı projemizi sürdürmekteyiz.

Mutlu Müşteriler

Bizim İçin Ne Söylediler

Gerçekten işinizi hakkıyla yapmışsınız. Sizden ev aldığım için pişman değilim. Yaptığınız işin her detayında alın teri var.

Cengiz Bey
Bankacı

"Evimizi teslim aldık ve sözleşmeyi imzaladığımızdan bugüne kadar o hassas profesyonelliği hep hissettik. Ekşioğlu imtaş çalışanlarına teşekkürler ve tebrikler. Allah mahcup etmesin. ."

Ahmet Bey
Mühendis

"Dün evimi teslim aldım. Her şey mükemmel şekilde yapılmış hiçbir kusur bulamadım bize ne söyleniyorsa ne gösterildiyse tamamen aynı şekilde yapılmış. Kafamıza ne takıldıysa danıştığımız her sorumuza bize cevap veren satış danışmamıza çok teşekkürlerimi iletirim.

Levent Bey
İşletmeci

"Lokasyon, malzeme, işçilik birinci sınıf. Ben özellikle projeyi çizen mimarı sonra da bu projeye hayat veren patrondan işçiye herkesi tebrik ederim. Herşey mükemmel derecesinde olmuş "

Leyla Hanım
Bankacı